aká chcem, aká som

S manželom budujeme svoj prvý vlastný domov. Chceme, aby bol eko. Eko-nomický, eko-logický. Zdravý je asi správne slovo. Pomaly byt zapĺňame vecami, nábytkom, dávajú mu život. Nie sú to už len biele steny. Už je to o trochu viac náš rukopis, naše osobnosti. Je to o tom, akí sme - obaja. A aký bude náš domov. 

Chceme ho čistý, farebný, veselý. Na prírodnú nôtu, aj keď v paneláku. A tak sa stalo, že triedime všetko možn...

Dobre zostrihané kúsky života sú ako dobrý film. Narodíme sa, rodičia sa tešia. Rastieme. Učíme sa. Dospievame a prežívame malé - veľké drámy. Objavujeme vysokoškolskú slobodu a krásy sveta. Zodpovedáme len za seba samých a bez záväzkov. Rastieme do krásy a múdrosti a hľadáme svoj vlastný Zen. Učíme sa vedieť vnímať svet aj trochu inak. A potom sa stávame samy učiteľmi. Rodia sa deti. Vidíme ako rastú, tešíme sa, bojíme o ne....

Dlho som rozmýšľala o tom, ako sa naštartovať. Ako začať písať. Stále som nenachádzala dostatok podnetov, alebo som aj mala nejaký názor na veci, s ktorým som sa chcela podeliť, ale skrátka to písanie nešlo. A pritom je to také jednoduché. Stačí chcieť. Stačí sa rozhodnúť. Nájsť vôľu a spraviť z niečoho stereotyp, zvyk, alebo nájsť v písaní (alebo hocičom inom) formu oddychu. 

Presne rovnako som začínala cvičiť - bola to 50 dňo...

Please reload

©2018 Miša Kastler prostredníctvom Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now